Franchise Olun

Girişimci olmak, yeni ve kazançlı bir iş yapmak düşüncesi içerisindeyseniz çok doğru bir yerdesiniz. Tostçu Muro olarak hazırladığımız eşsiz lezzetleri tüm ülkeye duyurmak isterken sizlere de yeni iş sahaları oluşturuyoruz. Ülke geneline bayilikler veriyor belli bir konsept içerisinde lezzetlerimiz üzerinden hem istihdam yaratmanıza hem de kendi işinizin sahibi olmanıza imkan sunuyoruz. 

Franchise olmak artık çok kolay. Önce şuan bulunduğunuz sayfayı iyice inceledikten sonra sayfanın altında bulunan formu doldurun, gerekli bilgileri bizlerle paylaşın. Uzmanlarımız size en kısa zamanda dönüş sağlasın, hem merak ettiklerinizi hem de bizlerin aktaracaklarını öğrenin. Sonra birlikte el ele başarılı ve kazançlı günlere doğru yürüyelim. 

Hem kazanın hem de çalışanlarınıza kazandırmanın keyfini yaşayın.

Tostçu Muro Hakkımızda img02
Tostçu Muro Hakkımızda img01
Tostçu Muro Franchise

Hizmet Veriyoruz

Bulunduğumuz bölgelerde eşsiz tost, hamburger ve tatlı çeşitlerimizle binlerce müşteriye hizmet veriyoruz.

Tostçu Muro Franchise

Lezzetli Lezzet

Hazırladığımız standart üstü hamburger çeşitleri ile mahalli bir tat yerine uluslar arası lezzet sıralamasına giriyoruz.

Tostçu Muro Franchise

Listeleri Zorluyoruz

Biz müşterilerimize sunduğumuz lezzetler sayesinde başkalarıyla yarışmıyoruz. Bizimle yarışmaları için onlara imkan sunuyoruz.

Tostçu Muro Franchise

Vazgeçilmez Lezzetler

Sunduğumuz lezzetlere çok güveniyoruz. Bir kere deneyenin bir daha vazgeçemeyeceğine sonuna kadar inanıyoruz.

Tostçu Muro Franchise

Sevgimizi Katıyoruz

Sunduğumuz lezzetlerin önemli bölümünü ellerimizle ve her zaman aynı oranda hazırlıyoruz içine bolca sevgi ekliyoruz.

Tostçu Muro Franchise

Gurur Duyuyoruz

Tüm çalışanlarımızla markamızı daha ileriye taşımak için canla başla çalışıyor ve ekibimizle gurur duyuyoruz.

Franchise Başvuru Formu

  Tostçu Muro Hakkımızda Orta Alan bg

  Tostçu Muro Franchise

  Fast Food sektöründe uygun şartlarla Franchise ağına katılmak Tostçu Muro ile çok çok kolay. Biz abartılı isteklerde hiç bir zaman bulunmuyor sadece lezzetlerimizi tüm ülkeye tanıtmak istiyoruz. Yıllardır süre gelen Tostçu Muro adını her geçen gün bir adım öteye taşımak istiyoruz.

  Franchise Olun

  Kurduğumuz bu ağ sayesinde mükemmel koşullar eşliğinde Franchise olma imkanını sizlere sunuyoruz. Sizde hemen bizimle iletişime geçerek şartlarınızdan bahsedin, şartlarımızı dinleyin karşılıklı olarak mutabık kalalım.

  Franchise Konsepti

  Tostçu Muro olarak Avm Fast Food, Cadde Fast food veya Kiosk olarak Franchise konseptine her zaman sıcak bakmaktayız, farklı tekliflere de her zaman  açığız.

  Back to Top